Een medewerker van aquacultuurbedrijf Sea & Reef ontdekte de ongewone clownvis tussen de duizenden zwarte Darwin Ocellaris. Ondertussen is de speciale vis ondergebracht in zijn eigen aquarium.
De langvinnige zwarte Ocellaris werd ontdekt door Sea & Reef Aquaculture © Sea & Reef AquacultureBrandon Weik merkte de zwarte Darwin clownvis voor het eerst op in één van de uitgroeibakken van het bedrijf. Ondertussen is de langvinnige clownvis apart gezet. De andere vissen vielen het gemuteerde dier aan.
De zwarte Ocellaris is ondertussen al sterk gegroeid. Interessant is dat de rechtse pectorale vin en de eerste rugvin helemaal normaal zijn. De rest van de vinnen zijn sterk vergroot.
Hoe dit komt weet niemand, maar het bedrijf zoekt momenteel een geschikte soortgenoot zodat ze het beestje kunnen kweken.
