Vakbeurs MACNA, de Marine Aquarium Conference of North America, begint volgende week vrijdag. Het is de 31ste keer dat de beurs plaatsvindt. Dit jaar strijkt ze neer in Walt Disney World in Orlando, Florida.
Voor het eerst in tien jaar keert de vakbeurs terug naar Orlando. Tegelijkertijd zet de organisatie opnieuw in op een thema. Dit jaar is het ‘Celebrating Aquaculture‘. Daarmee wil de organisatie specifieke aandacht besteden aan kweekprogramma’s die de aquariumhandel verrijken.
Zoals het een goede beurs betaamt, zijn er heel wat gastsprekers van de partij. Zij houden het beursthema in het achterhoofd. Klassieker Julian Sprung is er, net als inktvis-expert Richard Ross, koralenkunstenaar Colin ‘Coral Morphologic’ Foord, zeepaardjesexperte Alyssa Gabriel en vele anderen.
Maar de kern van de beurs zijn de standhouders. Alle grote (en kleine) namen tekenen present. Zo zijn Bulk Reef Supply – een grote winkel -, PolypLab, Reef Kinetics, Cobalt, ChemiPure, Sicce, Sera, TECO, Hanna Instruments, Hikari, en Fluval alvast aanwezig.
MACNA 2019 gaat door van 30 augustus tot en met 1 september. Inkomprijzen vanaf 20 USD (18 EUR).
