Pacific Sun brengt de Sentry ATO op de markt. Dit automatisch bijvulsysteem bestaat in twee modellen. Het apparaat gebruikt een optische sensor om het waterniveau te vinden.
De Sentry ATO is volledig programmeerbaar. Het apparaat maakt gebruik van licht en geluid om gebruikers te waarschuwen bij een instabiel waterniveau. Verschillende veiligheidsfuncties beschermen tegen oververhitting van de opvoerpomp.
Het apparaat neemt elke twintig seconden een meting. Wanneer het waterniveau na twintig cycli nog steeds niet op punt staat, zet de Sentry ATO de pomp af. Een alarm verwittigt meteen de gebruiker.
De Pacific Sun Sentry ATO heeft alles wat nodig is om op eender welk systeem aangesloten te worden. Het hoofdapparaat, de optische watersensor, een bevestigingsmodule, een DC pomp of elektroventiel, en een transvormer.
De prijs van het apparaat bedraagt 99,50 EUR. Momenteel loopt er een promotie op de Pacific Sun website, waardoor het apparaat tijdelijk 79,99 EUR kost wanneer u de code “sentry” gebruikt bij het uitchecken.
https://vimeo.com/134453398
